V úterý 18. 3. jsme se na Zahradní slavnosti naší školky rozloučili s budoucími školáčky. Na cestu do školních lavic jsme děti poslali pomyslným vláčkem a procvaknutím jízdenky.

Pro rodinné příslušníky, ale i pro přátele si děti připravily pod vedením p.učitelek kulturní program plný písniček, básniček a tance. Zazpíval nám  sboreček MY(tu)ŠÁCI a po hezkém kulturním zážitku nás čekalo samotné pasování dětí na školáky, které se neobešlo bez slziček maminek, a slza ukápla i nejedné paní učitelce... Následoval volný program, kde si děti mohly zaskotačit na skákacím hradě. Díky malování na obličej se brzy ze všech dětí staly poskakující tygříci, kočičky, motýlci a jiná zvířátka.. U ohýnku nám tatínci opekli chutné špekáčky a občerstvit jsme se všichni mohli v „nádražním bufetu“, kde tekla malinovka proudem. Paní kuchařky nám letos upekly skvělou ovocnou buchtu, po které se všichni olizovali.  

Zahradní slavnost končila západem slunce a věříme, že na ni budou děti vzpomínat ještě hodně dlouho J

neděle 22.11.2019
neděle 14.11.2019
neděle 13.11.2019
list
22

Vánoční fotografování p.Jurečková přihlášení na třídě

list
25

OTEVŘENÁ SRDCE Vystoupení Mi(tu)šáků na benefičním koncertu pro podporu Mateřské školy a základní školy speciální Diakonie ČCE Ostravě

list
25

Náhradní hodina Juda za 19.12.

list
27

Muzikohrátky -bubnování p.Gavlasová