Česko zpívá koledy- Jarmark

publikováno úterý 12.11.2019
autor Havlová Daniela

Zveme všechny děti, rodiče a přátele naší MŠ na předvánoční setkání

Čeká Vás nejen vánoční tvoření, ale také Jarmark, kde si budete moci nějakou tu ozdůbku na stromeček koupit. Něco dobrého ochutnáte v našem vánočním bufítku :-) Kulturně Vás naladíme Andělskou pohádkou, kterou si pro Vás připravily děti z hudebně-dramatického kroužku My(tu)šáci. Na závěr si společně zazpíváme vánoční koledy v rámci projektu "Česko zpívá koledy". 

ps:

Prosíme rodiče, aby se zapojili a přispěli na náš vánoční jarmark, např. nějakým vánočním výrobkem, něčím dobrým do našeho vánočního bufetu, ale hlavně tím, že se zúčastní a něco si třeba zakoupí. Veškerý výtěžek je věnován na akce dětí naší MŠ….

Těšíme se na setkání :-) 

úterý 05.12.2019
úterý 02.12.2019
úterý 13.11.2019
pros
11

Česko zpívá koledy- Jarmark od 15.30 hod.

pros
11

Přípravka v ZŠ pro předškoláky v 15.30 hod..

pros
17

Vánoční den v MŠ -tradice a zvyky dopoledne

pros
18

Divadlo Smíšek pohádka "Dva mrazíci"