Spolupráce se spřátelenou školou

Od roce 2018 jsme navázali spolupráci s Mateřskou školou a základní školou speciální Diakonie ČCE v Ostravě. Pro tyto žáky s handicapem sbíráme víčka z PET lahví a přispíváme tím na zkvalitnění výuky dětí s kombinovaným postižením. V měsíci březnu nás tyto děti ve školce navštívily a přinesly dobrou náladu, ale také krásné dárečky, ručně vyráběné, které nám zdobí školku :-)

Jako poděkování nás pedagogové z vítkovické školy pozvali, abychom se i s dětmi přišli podívat, jak vypadá takové dopoledne u nich :-)

Jedna návštěva již proběhla v loňském roce a nyní nás v květnu čeká druhá, taktéž s ukázkou školního Snoezelenu, kde si můžeme polebedit a zrelaxovat, nebo zahrát na různé nástroje využívané k prvkům muzikoterapie.

Všichni už se těšíme na další spolupráci.