Potřebovali jsme doladit pár věcí ohledně naší analýzy a tak jsme se v únoru opět sešli :-)

 Je třeba, aby naše nástěnka s aktivitami byla přehledná a srozumitelná pro všechny. Proto naši ekoškolíci vybarvili otázky z analýzy stejnou barvičkou jako navazující plány činností. Budete tak všichni vědět, proč se zaměřujeme na daný úkol :-)

Těšíme se na další setkání :-)

črvn
15

Výlet na Hukvaldy třídy Kuřátko a Beruška

črvn
17

Výlet na Radůň třídy Kočička a Motýlek

črvn
28

Den dětí na hřišti ZŠ od 15 hod.