Potřebovali jsme doladit pár věcí ohledně naší analýzy a tak jsme se v únoru opět sešli :-)
Je třeba, aby naše nástěnka s aktivitami byla přehledná a srozumitelná pro všechny. Proto naši ekoškolíci vybarvili otázky z analýzy stejnou barvičkou jako navazující plány činností. Budete tak všichni vědět, proč se zaměřujeme na daný úkol :-)
Těšíme se na další setkání :-)
Výlet na Hukvaldy třídy Kuřátko a Beruška
Výlet na Radůň třídy Kočička a Motýlek
Den dětí na hřišti ZŠ od 15 hod.