V rámci týdenního projektu Povolání, si děti na třídě Kuřátko vyzkoušely, jaké je to býti pekařem. Upekly si zdravý chléb s CHIA semínky a také si zkusily zamotat housky se sezamovými semínky. Nakonec připravili i malou ochutnávku pro své rodiče. To byla ale zábava!

A ta chuť!

črvn
15

Výlet na Hukvaldy třídy Kuřátko a Beruška

črvn
17

Výlet na Radůň třídy Kočička a Motýlek

črvn
28

Den dětí na hřišti ZŠ od 15 hod.