Venku ještě vládne paní Zima, ale děti ze třídy Kuřátka se již pustily do pěstitelských prací.Zatím jen ve  třídě:).Dostaly od paní vedoucí školní jídelny úkol , a to přesadit pažitky do mísy a většího květináče.

Pažitka zakoupená v obchodě v plastovém obalu, by nám moc nerostla.Přinesly jsme tedy mísu se zeminou do třídy a pustily se do práce.Vyklopit pažitku z plastového obalu, zkontrolovat kořínky a přesadit do mísy a pořádně zalít.

Moc se nám to líbilo a na jaře je opět přesadíme do našeho vyvýšeného záhonku.

A  když bude paní kuchařka pažitku potřebovat do polévky či pomazánky, tak si zajde k nám na třídu.

 

črvn
10

Zahradní slavnost -pasování na školáky od 15.30 hod. pro všechny rodiče a děti

črvn
15

Výlet na Hukvaldy třídy Kuřátko a Beruška

črvn
17

Výlet na Radůň třídy Kočička a Motýlek

črvn
28

Den dětí na hřišti ZŠ od 15 hod.