Mámo, táto, pojď se hýbat celý rok

V tomto školním roce 2021-2022

se v září konala velká akce por rodiče s děti s názvem "Mámo, táto, pojď se hýbat celý rok" pod záštitou Magistrátu města Ostravy a Českého červeného kříže. Děti soutěžily a získávaly nové poznatky z oblasti zdravovědy a dopravy. Součástí byla samozřejmě i "Skutečně zdravá škola". Paní kuchařky nabídly k občerstvení různé druhy pomazánek, muffiny a babovku ze špaldové mouky. Soutěžící osvěžila voda s mátou a citrusy s názvem "Letní drik Mituška".

Celá akce se vydařila a měla velký ohlas u rodičů :-)

Těšíme se na další skvělé projekty 

črvn
15

Výlet na Hukvaldy třídy Kuřátko a Beruška

črvn
17

Výlet na Radůň třídy Kočička a Motýlek

črvn
28

Den dětí na hřišti ZŠ od 15 hod.