publikováno čtvrtek 20.10.2022
autor Havlová Daniela

Ve středu 19.10.

se sešli členové našeho Ekotýmu na první schůzce tohoto školního roku. Dospěláci, ale i malí ekoškolíci si rozdělili role a naplánovali předběžné schůzky. Malí ekoškolíci se pohádkou seznámili s koloběhem vody a zahráli si hru, kde si procvičili třídění odpadů (šlo jim to na jedničku!).

Společně jsme dumali nad tím, kterým směrem se v letošním roce budeme ubírat... V loňském školním roce jsme se zaměřili na stravu ve školce. Třída předškoláčků pracovala týden na analýze stravy a dle výsledků, které byly vystaveny na hlavní chodbě naší MŠ, jsme vypracovali plán činností, abychom vylepšili, co se jen se dá :-)

Letos se budeme věnovat odpadům, jejich třídění a možného zužitkování. Dětskou analýzu vypracují opět třídy předškolních dětí a budeme moc rádi, pokud se Vy (dospěláci) přidáte a zodpovíte na pár otázek v podobě dotazníku, který bude vyvěšen v šatnách každé třídy. 

Fotografie ze schůzky Ekotýmu ZDE

pros
06

Čertovský den ve školce dopoledne

pros
06

Vystoupení Mytušáků v klubu seniorů v KD Akord

pros
08

Vánoční jarmark v ZŠ(viz aktualita¨) vystoupení Mytušáků a Tanečků pro kluky a holčičky-program

pros
08

Míčové hry v ZŠ třída Beruška