Mámo, táto, babi, dědo, poznáváme svoje tělo

publikováno pátek 17.09.2021
autor Havlová Daniela

Mámo, táto, babi, dědo poznáváme svoje tělo

Ve čtvrtek 16.9. proběhla na zahradě naší mateřské školy akce pod záštitou Magistrátu města Ostravy. Děti si  společně s rodiči připomněli, jak důležité je chránit své tělo, zkusili řešit modelové situace na silnici či procházce v parku, seznámili se s dopravními značkami a důležitými čísly integrovaného systemu. Součástí našeho odpoledne bylo také stanoviště první pomoci, kde si malí zdravotníci obvázali své poraněné rodiče :-). Velkou motivací byla pro všechny zúčastněné přichystaná odměna, kterou získal každý kdo nasbíral všech šest razítek- za každé stanoviště jedno.

V cíli bylo připraveno pro všechny zdravé občerstvení (pomazánka z avokáda a kešu, mrkvová a fazolová pomazánka, muffiny a bábovka ze špaldové mouky),  které nám přichystaly naše  paní kuchařky.

 

Jsme všichni moc rádi za hojnou účast a věříme, že se budeme takto setkávat i nadále...

Váš kolektiv mateřské školy Mitušova 90

Odkaz na fotogalerii

 

květ
30

Besídka třídy Motýlek od 15.30 hod.

květ
30

Besídka třídy Motýlek od 15.30 hod.

črvn
04

Schůzka s rodiči budoucích školáků v ZŠ od 16 hod.

črvn
10

Informativní schůzka s rodiči nově přijatých dětí do MŠ od 15.15 hod.