Mámo, táto, babi, dědo, poznáváme svoje tělo

publikováno pátek 17.09.2021
autor Havlová Daniela

Mámo, táto, babi, dědo poznáváme svoje tělo

Ve čtvrtek 16.9. proběhla na zahradě naší mateřské školy akce pod záštitou Magistrátu města Ostravy. Děti si  společně s rodiči připomněli, jak důležité je chránit své tělo, zkusili řešit modelové situace na silnici či procházce v parku, seznámili se s dopravními značkami a důležitými čísly integrovaného systemu. Součástí našeho odpoledne bylo také stanoviště první pomoci, kde si malí zdravotníci obvázali své poraněné rodiče :-). Velkou motivací byla pro všechny zúčastněné přichystaná odměna, kterou získal každý kdo nasbíral všech šest razítek- za každé stanoviště jedno.

V cíli bylo připraveno pro všechny zdravé občerstvení (pomazánka z avokáda a kešu, mrkvová a fazolová pomazánka, muffiny a bábovka ze špaldové mouky),  které nám přichystaly naše  paní kuchařky.

 

Jsme všichni moc rádi za hojnou účast a věříme, že se budeme takto setkávat i nadále...

Váš kolektiv mateřské školy Mitušova 90

Odkaz na fotogalerii

 

břez
23

Tělocvična míčové hry v ZŠ třída Beruška

břez
29

Pohybový festival mateřských škol -finále

břez
30

Míčové hry v ZŠ třída Motýlek

dubn
04

Den otevřených dveří v MŠ