Milí rodiče,
Odpaďáček, se kterým spoluracujeme v rámci enviromentálního vzdělávání nám nabídnul další skvělou sběrovou akci!!!
Od 25. října (pondělí) do 30.listopadu (úterý), můžete do školky nosit papír.
Máme přilíbeny 2Kč za kilo papíru!!!
Sběr prosím noste pod schody u hlavního vchodu v přízení a paní učitelce nahlaste počet balíčků. Dětem se to bude započítávat do běžné sběrové akce školky :-)
Finanční částska, kterou za sběr dostaneme bude využita ve prospěch akcí naší MŠ.
Výlet na Hukvaldy třídy Kuřátko a Beruška
Výlet na Radůň třídy Kočička a Motýlek
Den dětí na hřišti ZŠ od 15 hod.